Piedestal marmor urna alabaster

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL med urna, 1900-tal, alabaster och marmor, med belysning, piedestalens höjd 95, urnan 49 cm

Enstaka nagg

485071

2017-09-16