Skrin med spegel tenn 1930-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN med spegel i locket, tenn, GAB 1933, lockknopp i form av groda, invändigt klädd med tyg, höjd 6, diameter 15,5 cm

Bruksslitage

485072

2017-09-16