Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDWARD ARMFIELD (1817-96), England, hundar som leker i halm, olja på duk ca 29 x 39 cm.
Flera lagningar och retuscher.
485128
2017-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här