Edward Armfield oljemålning

Edward Armfield oljemålning
Edward Armfield oljemålning
Edward Armfield oljemålning
Edward Armfield oljemålning
Edward Armfield oljemålning
Edward Armfield oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDWARD ARMFIELD (1817-96), England, hundar som leker i halm, olja på duk ca 29 x 39 cm.

Flera lagningar och retuscher.

485128

2017-09-16