Specialauktion Allmoge midjekruka

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MIDJEKRUKA, koppar, 1800/1900-tal, höjd ca 39 cm

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrelaterat slitage

485146

Päivämäärä:

2017-10-16