Specialauktion Allmoge midjekruka
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MIDJEKRUKA, koppar, 1800/1900-tal, höjd ca 39 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage
485146
Päivämäärä:
2017-10-16