Nils Jonsson Troeds bokhylla

Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla
Nils Jonsson Troeds bokhylla

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JONSSON, Troeds, bokhylla "Domi Monté", teak, 2 sektioner, 1960-tal, höjd ca 191, bredd 128x2, djup 42 cm

Bruksslitage

485150

2017-09-16