Förvaringskistor

Förvaringskistor
Förvaringskistor
Förvaringskistor
Förvaringskistor
Förvaringskistor
Förvaringskistor
Förvaringskistor
Förvaringskistor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖRVARINGSMÖBLER, 2 st., Kina, 1900-tal, bemålat trä, dörr med bakomvarande förvaring, höjd ca 16 resp 32 cm

Bruksslitage

485160

2017-09-15