Gustavsberg
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SVEN WEISFELDT, miniatyrer 6 st, Gustavsberg, bestående av 3 st skålar och 3 st vaser, signerade Swen, Gustavsbergs studiohand, daterade -79, -86, -87, stengods, sklålarnas diameter 9,5-11, vasernas höjd 7-13 cm
Kuntoraportti
485164
Päivämäärä:
2017-09-16