Gustavsberg

Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SVEN WEISFELDT, miniatyrer 6 st, Gustavsberg, bestående av 3 st skålar och 3 st vaser, signerade Swen, Gustavsbergs studiohand, daterade -79, -86, -87, stengods, sklålarnas diameter 9,5-11, vasernas höjd 7-13 cm

Kuntoraportti

485164

Päivämäärä:

2017-09-16