Erikois Tuotantoa soffgrupp

Erikois Tuotantoa soffgrupp
Erikois Tuotantoa soffgrupp
Erikois Tuotantoa soffgrupp
Erikois Tuotantoa soffgrupp
Erikois Tuotantoa soffgrupp
Erikois Tuotantoa soffgrupp
Erikois Tuotantoa soffgrupp
Erikois Tuotantoa soffgrupp

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIKOIS TUOTANTOA, Finland, 1960-tal, soffgrupp bestående av soffa samt fåtölj, valnötsfanér med lösa skinnklädda plymåer, mått soffa sitthöjd ca 38, 150x80 cm

Bruksslitage

485177

2017-09-17