Takampel senempire

Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, för 6 ljus, mässing, svartlackerad plåt, diameter ca 48 cm

Bruksslitage

485184

2017-09-17