Gustav Bolin olja

Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAV BOLIN (1920-1999): Ateljéutsikt, signerad Bolin, olja på duk, 100x100 cm

485185

2017-09-20