Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, bronserade beslag, höjd ca 158, 77x51 cm
Nyckel saknas, slitage, skador
485189
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här