Herrbyrå nyrenässans

Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, bronserade beslag, höjd ca 158, 77x51 cm

Nyckel saknas, slitage, skador

485189

2017-09-17