Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, fanérad i mahogny, nyckelbussningar o dragknoppar i ben, inredning med dekor av intarsia, höjd ca 130, 105x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

En nyckelbussning saknas, klaff med sprickor, ytskador

485196

2017-09-17