Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PARAPLYSTÄLL, Bolinder, 1800-talets slut, bemålat gjutjärn, höjd ca 52 cm, största bredd 28 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
485197
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här