Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PARAPLYSTÄLL, Bolinder, 1800-talets slut, bemålat gjutjärn, höjd ca 52 cm, största bredd 28 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

485197

2017-09-17