Figurin Pirkenhammer 1920-tal

Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal
Figurin Pirkenhammer 1920-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMANN SEIDL, Pirkenhammer, figurin, Tjeckoslovakien, 1920-tal, kvinnofigur, stämplad samt signerad, höjd ca 21 cm

485204

2017-09-17