Karin Parrow oljemålning

Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning
Karin Parrow oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986), stadsbild, signerad Karin Parrow, olja på duk, ca 59x73 cm

485206

2017-09-30