Reijmyre armaturfabrik bordslampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REIJMYRE ARMATURFABRIK, bordslampa, 1980-tal, glas, mässing och lackerad metall, höjd ca 50 cm

Smärre slitage

485207

2017-09-17