Murano glasskål

Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål
Murano glasskål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MURANO, glasskål, 1960-tal, blåtonad glasmassa, osignerad, längd ca 60 cm

Obetydliga repor

485209

2017-09-17