Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983), Hus i månsken, signerad och daterad E. Nerman 1917, blyerts på papper, bildmått ca 16x16 cm.
485236
2017-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här