Einar Nerman blyertsteckning

Einar Nerman blyertsteckning
Einar Nerman blyertsteckning
Einar Nerman blyertsteckning
Einar Nerman blyertsteckning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983), Hus i månsken, signerad och daterad E. Nerman 1917, blyerts på papper, bildmått ca 16x16 cm.

485236

2017-09-20