Erik Dufström oljemålning

Erik Dufström oljemålning
Erik Dufström oljemålning
Erik Dufström oljemålning
Erik Dufström oljemålning
Erik Dufström oljemålning
Erik Dufström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK DUFSTRÖM (1896-1960): Blomsterstilleben, signerad och daterad Dufström -26, olja på duk, 50x34 cm

Krackelyr, ospänd duk.

485250

2017-09-20