Arvid Öström två oljemålningar

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): (2) Blomstermotiv, vardera signerade A. Öström, olja på pannå, ca 13 x 11 samt ca 11 x 13 cm

485251

2017-09-20