Leksakshäst docksläde

Leksakshäst docksläde
Leksakshäst docksläde
Leksakshäst docksläde
Leksakshäst docksläde
Leksakshäst docksläde
Leksakshäst docksläde

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSHÄST, DOCKSLÄDE, 1900-talets början, bemålade, skulpterat trä, hästens höjd ca 26, slädens längd 33 cm

Hästen saknar hjul på bottenplatta, bruksslitage, ytskador

485318

2017-09-17