Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSHÄST, DOCKSLÄDE, 1900-talets början, bemålade, skulpterat trä, hästens höjd ca 26, slädens längd 33 cm
Hästen saknar hjul på bottenplatta, bruksslitage, ytskador
485318
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här