Flaskschatull 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKSCHATULL, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, nyckelbussning i ben, innehållandes en flaska med slipad dekor samt en senare flaska, höjd ca 22 cm, nyckel finns

Smärre skador

485321

2017-09-17