Flaskschatull 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FLASKSCHATULL, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, nyckelbussning i ben, innehållandes en flaska med slipad dekor samt en senare flaska, höjd ca 22 cm, nyckel finns
Smärre skador
485321
2017-09-17