Snusdosor Frankrike
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNUSDOSOR, Frankrike, 1800-talets mitt resp. tidigt 1900-tal, ena dosa med inredning samt monogram på locket, franska silverstämplar samt utländska kontrollstämplar, den förgyllda dosan med otydliga silverstämplar, mått ca 6x2,5x1 resp 4x3,5x1 cm, vikt ca 68g
Ena dosan med monogram
485324
2017-09-17