Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Madonna med barn, kopia troligen efter Guido Reni samtida till honom, olja på duk uppsatt på pannå med spännram, ca 68 x 55 cm
Några skrapmärken, retuscher, spår på duken efter en oval montering.
485327
2017-09-17