Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKED, förgyllt silver, Moskva, stämplad 11 Artellen (1908-17), polykrom, skuggad emaljdekor, längd 10 cm, vikt ca 16 g
Obetydlig emaljskada
485328
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här