Sked Moskva 11 Artellen

Sked Moskva 11 Artellen
Sked Moskva 11 Artellen
Sked Moskva 11 Artellen
Sked Moskva 11 Artellen
Sked Moskva 11 Artellen
Sked Moskva 11 Artellen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKED, förgyllt silver, Moskva, stämplad 11 Artellen (1908-17), polykrom, skuggad emaljdekor, längd 10 cm, vikt ca 16 g

Obetydlig emaljskada

485328

2017-09-17