Vinkylare silver

Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver
Vinkylare silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VINKYLARE, silver, fantasistämplar, Tyskland 1900-talets början, rund, bukig, två handtag, reliefdekor av putti, blommor och rocailler, höjd 13 cm, vikt ca 400 g

485356

2017-09-23