Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAM, ARMBAND, 2 st, SKED, SIL, SKALLRA, 1800-talets slut, BaKuba, delvis rotarbete
PROVENIENS: CA Lindvall
Smärre skador
485366
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här