Gunilla Mann färglitografi

Gunilla Mann färglitografi
Gunilla Mann färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Piraten Kivik", signerad Gunilla Mann, numrerad 215/240, färglitografi, bildmått ca 36x54 cm

485389

2017-09-17