Porträtt kopia efter Krafft
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), kopia efter Per Krafft: Porträtt av Erik Dahlborg och hustru Engel Corsar, signerade Cd Ribby, olja på duk, vardera ca 81x65 cm, sigill finns att avhämta vid Utlämningen
485399
2017-09-17