Porträtt kopia efter Krafft

Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft
Porträtt kopia efter Krafft

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), kopia efter Per Krafft: Porträtt av Erik Dahlborg och hustru Engel Corsar, signerade Cd Ribby, olja på duk, vardera ca 81x65 cm, sigill finns att avhämta vid Utlämningen

485399

2017-09-17