Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VAS m m (4), Vas W A Bolin, slev W A Bolingräddkanna, stämplad c c, prispokal, graverad med årtalet 1912, högsta höjd 13,5 cm, vikt ca 370 gram.
Bruks och åldersrelaterat slitage
485400
2017-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här