Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS m m (4), Vas W A Bolin, slev W A Bolingräddkanna, stämplad c c, prispokal, graverad med årtalet 1912, högsta höjd 13,5 cm, vikt ca 370 gram.

Bruks och åldersrelaterat slitage

485400

2017-09-18