Certina herrfickur i gulddoublé

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, fickur, gulddoublé, 19/2000-tal, manuellt uppdrag, vit urtavla med romerska siffror märkt Kurth Freres, savonett, boettnr. 507600225, cal ETA 6498, klockkedja i gulddoublé, diameter 49,5 mm, inkl. originaletui

Går vid inskrivningstilläfllet, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

485415

2017-09-17