röllakanmatta Alice Wallbäck

röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALICE WALLEBÄCK, matta, röllakan, signerad AW, ca 302x194 cm

Saknar delvis fransar, bruksslitage

485423

2017-09-23