Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): ´´Le Fumeur´´, signerad A Fassianos, färglitografi, 49/50, bildmått ca 65x48 cm
485435
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här