Gösta Israelsson skål

Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål
Gösta Israelsson skål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA ISRAELSSON, skålar 2 st, 1970-tal resp 1980-tal, signerade GI, varav en i gammal bok, varav en etikettmärkt, diameter 23 resp 24x22 cm, höjd ca 10-12 cm

485443

2017-09-17