Edgar Wallin oljemålning
Valmis
2017-09-17
485448
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Stadsmotiv med bro, signerad Edgar Wallin, olja på pannå, ca 33x41