Folke Ohlsson fåtölj
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, Ljungs industrier, fåtölj ´USA 143´, 1950-tal, lackat trä med mässingsskor och stoppade delvis spiralfjädrade textilklädda plymåer, sitthöjd ca 42 cm, 70x70 cm
Visst slitage
485451
2017-09-17