Fat silver Italien

Fat silver Italien
Fat silver Italien
Fat silver Italien
Fat silver Italien
Fat silver Italien
Fat silver Italien
Fat silver Italien
Fat silver Italien

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, silver/800, Italien 1970-tal, i form av en fisk, förgyllda detaljer, 14x16 cm, vikt ca 255 g

Gåva av spanska kungafamiljen

485454

2017-09-17