KG Nilsson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
K.G. NILSSON (född 1942): Komposition, signerade och daterade KG Nilson 2009, gouache, 8x8 cm, Kg Nilson "timglas" Thomas Millroth, Carlssons förlag, numrerad lyxupplaga 10/25
Fläckig passpartou
485466
2017-09-17