KG Nilsson

KG Nilsson
KG Nilsson
KG Nilsson
KG Nilsson
KG Nilsson
KG Nilsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K.G. NILSSON (född 1942): Komposition, signerade och daterade KG Nilson 2009, gouache, 8x8 cm, Kg Nilson "timglas" Thomas Millroth, Carlssons förlag, numrerad lyxupplaga 10/25

Fläckig passpartou

485466

2017-09-17