Marianne Lindberg De Geer färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): " A Study in aspects of unhuman sexual expectations", signerad MLDG, 163/200, färglitografi, bladmått 61x45 cm

Oramat blad

485476

2017-09-17