Couronnespel Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COURONNESPEL, 1920/30-tal, Nordiska Kompaniet, brickmärkt NK.s modell, köer, spelringar samt instruktionshäfte medföljer, ca 82x82 cm

Bruksslitage

485477

2017-09-17