Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NALLE WERNER (1913-1991): (6) Kompositioner, signerade Nalle W resp B werner, varierande teknike rpå papper bla kol och akvarell, bladmått ca 40x46 - 65x50 cm
Fläckar, reovor
485480
2017-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här