Nalle Werner

Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner
Nalle Werner

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NALLE WERNER (1913-1991): (6) Kompositioner, signerade Nalle W resp B werner, varierande teknike rpå papper bla kol och akvarell, bladmått ca 40x46 - 65x50 cm

Fläckar, reovor

485480

2017-09-19