Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLAVI HÄNNINEN, skrivbord, 1960/70-tal, för Nupponen, Finland, ek samt ekfanér, 4 lådor, höjd 71, 165x70 cm
Skador, ytskador och slitage
485485
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här