Arvid Fredrik Lönnroth Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARVID FREDRIK LÖNNROTH (1823-1880): Två hästar i stall, signerad och daterad Fr. Lönnroth -79, olja på duk, ca 45x60 cm

485487

2017-10-30