Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
HEINZ TE LAAKE (Tyskland, 1925-2001): Odalisk, signerad och daterad Te Laake 74, 25/100, färglitografi, ca 50x60 cm
Oramad, hanteringsveck, skador
485504
2017-09-18