Heinz Te Laake gouache

Heinz Te Laake gouache
Heinz Te Laake gouache

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

HEINZ TE LAAKE (Tyskland, 1925-2001): Odalisk, signerad och daterad Te Laake 74, 25/100, färglitografi, ca 50x60 cm

Oramad, hanteringsveck, skador

485504

2017-09-18