Akvarell 1800-tal

Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AKVARELL, Japan, 1800-tal, motiv av man till häst samt pojke, ca 42x27 cm

Proveniens: tidigare tillhört upptäcksresanden Sven Hedin

Veck, fläckar, slitage

485508

2017-09-18