Soffbord design Troeds

Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds
Soffbord design Troeds

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO TROEDS, soffbord, Bjärnum, 1900-talets mitt, bemålad bordsskiva, fanérat i teak, hylla i rotting, skyltmärkt, höjd ca 55, 115x50 cm

Senare bemålad skiva, rottingen med smärre skador

485521

2017-09-18